Dodany: 2010-12-23 13:39:48

RumbaNazywana tańcem miłości lub tańcem namiętności rumba wchodzi w skład dziesięciu tańców towarzyskich tańczonych podczas wysokiej klasy turniejów światowych i międzynarodowych. Partnerka w rumbie kusi i wymyka się, partner zaś prezentuje swą wybrankę i pozornie podejmuje jej grę, ale tak naprawdę to on prowadzi.

 

Rumba to taniec, wymagający dobrej koordynacji ruchów i znakomitej kondycji fizycznej. Ale o tym tańcu nie decyduje jedynie technika, której można sie nauczyć, ale zaangażowanie w taniec, zmysłowość. Rumba to przepełniony erotyzmem miłosny taniec, pełen zmysłów gestów i wężowych ruchów całego ciała.

 

Dobrze zatańczona rumba to wręcz małe przedstawienie teatralne. Aby przedstawienie to było pełne, partnerka ubrana jest w skąpą sukienkę udekorowaną różnymi ozdobami. Znajdują się tam cyrkonie swarovski, cekiny i falbany. Cyrkonie swarovski często pojawiają się jako elementy makijażu oka, czy zdobienia paznokci. Oprócz tego cyrkonie swarovski w tym samym kolorze na koszuli ma partner. Jego strój musi być bowiem dopasowany kolorystycznie do stroju kobiety..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rumba
Nick: