Dodany: 2010-12-23 13:21:57

TangoObecny przemysł kosmetyczny pozwala na wykorzystanie dodatkowych elementów w przygotowaniu makijażu. Oprócz podstawowych kosmetyków wykorzystywane są różnorodne dodatkowe elementy, które mają wzbogacać makijaż sceniczny.

 

Dobrym tego przykładem są sztuczne rzęsy oraz cyrkonie swarovski. Cyrkonie swarovski są wykorzystywane jako elementy ozdobne na paznokcie lub do dekoracji umalowanego oka. Dzięki temu, że posiadają oryginalny i niepowtarzalny szlif wspaniale odbijają światło padające ze scenicznych reflektorów. Przyklejone lub wtopione w paznokcie cyrkonie swarovski będą piękną ozdobą dłoni.

 

Najczęściej cyrkonie wykorzystuje się podczas makijażu scenicznego, w szczególności dla tancerzy. To właśnie oni muszą się doskonale prezentować podczas wszelkich pokazów lub konkursów tańca. Jury ocenia bowiem nie tylko ich technikę, przygotowanie oraz styl, ale także wygląd i mimikę twarzy oraz mowę ciała podczas tańca. Właśnie dlatego tancerze, w szczególności tancerki starają się dopasować makijaż do ich stroju oraz do prezentowanego tańca..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Tango
Nick: