Dodany: 2010-12-23 12:52:10

Turnieje taneczneCyrkonie swarovski często są wykorzystywane przez profesjonalnych tancerzy. Jednak od razu trzeba zaznaczyć, że cyrkonie swarovski mogą być używane jako ozdoba sukni, czy fraku tylko w przypadku tancerzy, którzy posiadają wysoką klasę i kategorię w rankingu.

 

Jeśli jesteśmy początkującymi tancerzami, to niestety ozdoby w postaci piór, cekinów czy cyrkonii niestety nam nie przysługują. Najczęściej cyrkonie swarovski są wykorzystywane podczas pokazów i turniejów tańca. To właśnie wtedy tancerze muszą wystąpić w przepisowych strojach, ozdobionych piórami i innymi dodatkami sukniach i satynowych frakach. Ogólnopolskie Turnieje Tańca Towarzyskiego (OTTT) organizowane są przez członków Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

 

Wszystkie kategorie oceniane są oddzielne. Uczestnicy oddzielnie tańczą tańce latynoamerykańskie (LA) i tańce standardowe (ST) – różni się także ubiór przy tańczeniu obu tych rodzajów tańców. Trunieje taneczne są dla tancerzy podstawą do tego, aby otrzymać wymaganą ilość punkjtów i przejść do wyższej klasy tanecznej. Również zajęcie miejsca na podium uprawnia do zmiany kalsy na wyższą..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Turnieje taneczne
Nick: