Dodany: 2012-03-01 11:48:54
 

Ubiór baletowy O wartości dla każdej kultury jaką ma taniec nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Są jednak ludzie dla których jedyną kwintesencję tańca stanowić będzie sztuka baletowa i jedynie na takie przedstawienia będzie chodzić chcąc zobaczyć nie tylko w jaki sposób baletki wykorzystują tancerze ale również poznać na własne oczy ubiór w który ubrani będą tancerze.

 

Nie ma dla nich najmniejszego znaczenia w tym przypadku cena biletów (choć do tanich one nie należą). Znaczenie ma dla nich to, że zobaczą bardzo znane w świecie baletowym przedstawienia a to dla nich często jedyna nagroda i kontakt ze sztuką tego typu. A przecież nie każdy ma możliwość zobaczyć baletki na żywo a nie jedynie na sklepowych pólkach i co więcej na stopach baletnicy, która będzie wykonywać przepiękne ewolucje przy ich pomocy.

 

W połączeniu ze zwiewnym ubiorem będzie to przeżycie nie do zapomnienia i oczywiści baletki w roli głównej. Należy pamiętać jednak, że buty jak i ubiór to dla osób dorosłych i dzieci może w niektórych przypadkach znacząco się różnić co widać zresztą w trakcie trwania spektaklu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ubiór baletowy
Nick: